Květen v ZŠS I.

V květnu nás čekalo překvapení v podobě stěhování do nové třídy. Byla to pro nás velká, ale příjemná změna. Rychle jsme si zde zvykli a rádi se učíme, kreslíme a hrajeme si ve větších prostorách. Také jsme přivítali nového spolužáka Kryštofa, který se do naší party ihned začlenil. Kromě učení, společně chodíme i cvičit a relaxovat do snoezelenu. Hodně času teď trávíme venku při vycházkách na hřiště i do přírody, kde jsme ochutnali první třešně, které jsme si také namalovali.

Mgr. Pavla Bišková

tn_obrazek_19664.jpg